kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Magazynier
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Numer: StPr/21/0722
OBOWIĄZKI:
Obsługa przyjęć i wydań materiałów.Kompletacja produktów według zasady FIFO.Pakowanie i wysyłka według wymaganych terminów.Obsługa procesów magazynowych w systemie klasy ERP.Sprawowanie kontroli nad prawidłowym składowaniem i transportem wewnętrznym materiałów i wyrobów.Prowadzenie obrotu magazynowego i odpowiedzialność za aktualny stan asortymentowo-ilościowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

POŻĄDANE KOMPETENCJE:* Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.* Dokładność i sumienność.* Umiejętność pracy pod presją czasu.* Odpowiedzialność za wykonywaną pracę.PRACODAWCA OFERUJE:* Szkolenie wprowadzające.* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych urządzeń. * Przyjazną atmosferę.* Praca w zgranym zespole.* Praca w systemie jednozmianowym (6-14 lub 7-15).

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim