kandydatów

Etat Operator / ustawiacz wtryskarek

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Operator / ustawiacz wtryskarek
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1394
OBOWIĄZKI:
- Obsługa i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego wyrobów z tworzyw sztucznych- Zmiana i konserwacja form wtryskowych- Realizacja planu produkcji pod względem ilościowym i jakościowym- Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, prowadzenie zapisów stanowiskowych- Ocena wizualna wyrobu, pakowanie wytworzonych produktówWYMAGANIA:Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, sumienność, rzetelność dokładność wykonywania powierzonych zadań, zaangażowanie i motywacja do pracyOFERUJEMY:- Zatrudnienie OD ZARAZ, na podstawie UMOWY O PRACĘ- Wynagrodzenie 2300-3500 netto (na rękę) w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności.- Premia regulaminowa.- Praca na 2 zmiany w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00 (5 dni w tygodniu).KONTAKT: telefon 698 761 456, e-mail: biuro@master-plast.plZakres działalności : Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych - Wtrysk tworzyw termoplastycznych oraz elastomerów.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).
Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 300 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie