kandydatów

Etat Monter/konserwator instalacji wodno-kanalizacyjnej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pszczółki

Gdański Urząd Pracy
Monter/konserwator instalacji wodno-kanalizacyjnej
Miejsce pracy: Pszczółki
Numer: StPr/21/4632
OBOWIĄZKI:
Realizacja inwestycji dotyczących budowy sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonywanie prac naprawczych związanych z usuwaniem awarii sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej, przyłączach wod-kan, w tym prace wykonywane w wykopach, wykonywanie prac związanych z obsługą, eksploatacją i konserwacją na sieciach, przyłączach wod-kan oraz obiektach stacji uzdatniania wody, hydroforni, przepompowni ścieków, wykonywanie prac związanych z montażem nowych przyłączy wod-kan, wykonywanie prac związanych z wymianą armatury na sieciach wodociągowych, wykonywanie prac związanych z monitoringiem obiektów wod-kan, pełnienie dyżurów po godzinach pracy w ramach pogotowia wod-kan, prowadzenie pojazdu służbowego o masie całkowitej do 3,5t. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 7-16, 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe w pracy związanej z montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, czytanie planów i rysunków technicznych.

Miejsce pracy:

Pszczółki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy