kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku miejsce pracy: Gdynia

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Starszy referent
Miejsce pracy: Gdynia
Ogłoszenie o naborze Nr 80550

Warunki pracy

warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

- praca biurowa,
- praca jednozmianowa w porze dziennej
- czas pracy zgodny z ustawą o służbie cywilnej,
- praca z wykorzystaniem komputera powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy oraz innych urządzeń biurowych,
- praca w zespole pod presją czasu,

miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

- budynek wyposażony w windę oraz toaletę dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Uczestniczy w działalności analitycznej i prognostycznej w odniesieniu do negatywnych zjawisk występujących w zakresie właściwości KAS
  • Pozyskuje informacje z baz danych niezbędne do zarządzania ryzykiem i przetwarza je
  • Analizuje dane i informacje będące w posiadaniu PUCS
  • Przygotowuje dokumentację z zakresu prowadzonych analiz oraz spraw z zakresu działania komórki.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy biurowej

  • Znajomość przepisów prawa proceduralnego (Ordynacja podatkowa, ustawa o KAS)
  • Umiejętności analityczne i umiejętność formułowania wniosków
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne)
  • Łatwość komunikacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe