kandydatów

Etat Pomoc nauczyciela

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Kowale

Gdański Urząd Pracy
Pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Kowale
Numer: StPr/21/4778
OBOWIĄZKI:
Pomoc podczas zajęć lekcyjnych oraz na świetlicy szkolnej i stołówce. Utrzymanie czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach oraz na terenie zewnętrznym. Odprowadzanie uczniów do szatni po zakończonych zajęciach. Przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż, inne zadania zlecone przez dyrektoraszkoły oraz kierownika gospodarczego. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 6.30-14.30, 9-17.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Kowale

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy