Etat Specjalista ds. Sprzedaży Planowania i Wsparcia Kierownika Transportu

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 5109498, z dnia 2021-07-07

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy  jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących  kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji
morskiej, usług celnych oraz logistykI.

Specjalista ds. Sprzedaży Planowania i Wsparcia Kierownika Transportu

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • Wspieranie codziennej komunikacji z kierowcami
  • Wsparcie Kierownika Transportu w zarządzaniu kierowcami i flotą
  • Bieżący kontakt z kierowcami (Ponad 200 kierowców zawodowych C+E)
  • Przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów
  • Szukanie optymalizacji w procesach transportowych oraz ich wdrażanie
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie napraw oraz utrzymania floty oraz z innymi oddziałami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki, związane z planowaniem i spedycją będzie niewątpliwym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (transport, logistyka)
  • Bardzo dobra obsługa aplikacji ms office, w szczególności excel
  • Wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkie podejmowanie decyzji
  • Wielozadaniowość i zaangażowanie
  • Sumienność, dokładność i komunikatywność
  • Nastawienie na cel
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość wieloletniego zatrudnienia i nieograniczony rozwój zawodowy
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
  • Stałe godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia uznaniowa po okresie próbny, uzależniona od jakości i wyników pracy
  • Pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
  • Bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole