kandydatów

Etat Mechanik produkcyjny

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Koszwały

Gdański Urząd Pracy
Mechanik produkcyjny
Miejsce pracy: Koszwały
Numer: StPr/21/5339
OBOWIĄZKI:
Diagnostyka, naprawa i wykonywanie przeglądów maszyn, obrabiarek, urządzeń elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, ściekowych, ciepłowniczych, wentylacji oraz budynków biurowych, warsztatowych i magazynowych. Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń, dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji, prowadzenie ewidencji wykonywanych prac, przebiegów okresowych maszyn i urządzeń wg planu remontów. Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego, przestrzeganie przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, sanitarnej w firmie i usuwanie na bieżąco nieprawidłowości. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6-14 oraz 14-22.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

czytanie rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami kontrolno-pomiarowymi, elektronarzędziami. Odpowiedzialność, sumienność, podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn produkcyjnych, samochodów, wózków widłowych. Mile widziane uprawnienia SEP 1kV.

Miejsce pracy:

Koszwały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 360 - 4 620 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy