Etat Nauczyciel wspomagający dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Pruszcz Gdański

MPiPS - PGP
Nauczyciel wspomagający dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: PSZ-ZOPS/27727654
OBOWIĄZKI:
Pomoc w prowadzeniu grupy wychowawczej, prowadzenie zajęć terapeutyczno-edukacyjnych i uspołeczniających dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i z autyzmem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Osoby posiadające dyplom ukończenia studiów o kierunkach: oligofrenopedagogika,pedagogika specjalna,
Uprawnienia: psychologia, logopedia oraz z kierunkami pokrewnymi. Osoba z przygotowaniem pedagogicznym.

Wymagania inne:

Może być to osoba w trakcie studiów.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP