kandydatów

Etat Inspektor jakości na wydziale mechanicznym

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Inspektor jakości na wydziale mechanicznym
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1639
OBOWIĄZKI:
WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA DO USTALENIA Z PRACODAWCĄZakres obowiązków -przeprowadzanie regularnej oceny jakości materiałów przychodzących od dostawców przy użyciu odpowiednich metod - pomiary, test funkcjonalny, ocena wizualna-przeprowadzanie regularnej oceny jakości wyrobów gotowych przy użyciu odpowiednich metod - pomiary, test funkcjonalny, ocena wizualna-zatwierdzanie nowych produktów-dokumentowanie wyników inspekcji-inicjowanie raportów niezgodności w przypadku, gdy materiał/wyrób nie spełnia specyfikacji-szkolenie spawaczy/operatorów w zakresie oczekiwanego poziomu jakości-wsparcie produkcji w procesie rozwiązywania problemówPracownikowi oferujemy -zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę -pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy-pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu dla osób niepełnosprawnych-uśmiechnięty i energiczny zespół -prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupoweJeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj na praca@etac.com umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości Q/2021/02 Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

-certyfikaty VT1 i VT2 (znajomość normy ISO 5817 lub inne certyfikaty badań nieniszczących będą dodatkowym atutem)-doświadczenie w pracy z systemem ERP oraz pakietem MS Office-otwartość, komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy innym, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie