kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Urząd Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Urząd Morski w Gdyni
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Gdynia
Ogłoszenie o naborze Nr 81854

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań:
- praca w terenie,
- krajowe wyjazdy służbowe,
- zagraniczne wyjazdy służbowe,
- zagrożenie korupcją,
- częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz

Miejsce i otoczenie organizacyjno – techniczne stanowiska pracy:

Czynniki szkodliwe i warunki uciążliwe dla zdrowia:
- praca przy monitorze ekranowym (komputer) pow. 4 godzin dziennie,
- praca na wysokości do 3 metrów,
- zmienne warunki atmosferyczne: praca w terenie

Narzędzia i materiały pracy:
- komputer

Infrastruktura - bariery architektoniczne:
- brak windy,
- brak podjazdu,
- brak schodołazu,
- toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych,
- drzwi nieodpowiedniej szerokości,
- brak miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • prowadzi bieżącą kontrolę i nadzór inwestorski realizowanych inwestycji, remontów i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych
  • rozlicza nadzorowane roboty zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz sporządza sprawozdania z przebiegu realizowanych robót
  • opracowuje projekty rozwoju systemów elektroenergetycznych Urzędu
  • rozlicza oraz wystawia faktury za zużytą energię elektryczną
  • przygotowuje i opiniuje umowy na dostawę energii elektrycznej
  • bierze udział w naradach i komisjach odbioru robót elektrycznych
  • kontroluje stan techniczny instalacji elektrycznych w obiektach Urzędu
  • prowadzi książki obiektów budowlanych w odniesieniu do budowli sieci technicznych – elektroenergetycznych i wodno-kanalizacyjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe profilowe w obszarze elektrotechnika, energetyka, elektronika i automatyka, automatyka, telekomunikacja
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w branży elektroenergetycznej przy realizacji obiektów budowlanych, praca w biurach projektowych
  • uprawnienia SEP: E1
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2 wg ESOKJ)
  • znajomość przepisów dotyczących prawa energetycznego i budowlanego w zakresie wykonywanych zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w branży elektroenergetycznej w administracji publicznej
  • uprawnienia SEP: D1
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • członkostwo w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa
  • przeszkolenie w zakresie zamówień publicznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 wg ESOKJ)
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu zamówień publicznych w zakresie wykonywanych zadań
  • umiejętność pracy w zespole i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych