kandydatów

Etat Pracownik ochrony

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/1545
OBOWIĄZKI:
Ochrona osób i mienia, patrolowanie obiektu i podległego terenu, reagowanie na ewentualne zagrożenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, prawo jazdy. Mile widziane doświadczenie jako pracownik ochrony. Miejsce wykonywania pracy Gdynia ( obiekty wojskowe, terminal promowy), Hel ( jednostki wojskowe). Pracodawca osobom zamiejscowym zapewnia zakwaterowanie. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. KONTAKT tel. 727 003 036 (pon-pt w godz. od 08:00-15:00.)

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni