kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie miejsce pracy: Wejherowo

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/1572
OBOWIĄZKI:
Sprzątaczka jest zobowiązana:1)utrzymywać w czystości i porządku przydzielone pomieszczenia szkolne oraz teren wokół szkoły.2)Wietrzyć sale lekcyjne przed i po zajęciach w każdym dniu.3)Pielęgnować kwiaty.4)Dbać o czystość tablic szkolnych.5)Zamieść podłogę i przetrzeć na mokro.6)Codziennie przecierać na mokro: meble, sprzęt, parapety, stolarkę okienną i drzwiową.7)Na bieżąco opróżniać kosze ze śmieci.8)Wycierać kurze z przedmiotów wiszących na ścianach.9)Wymyć okna na bieżąco.10)W ubikacjach:a)czyścić miski klozetowe i pisuary przydzielonymi środkami czystości oraz odkażającymi wg zasad przyjętych w szkole,b)czyścić podłogi oraz glazurę na ścianach,c)uzupełniać brakujące środki higieny na bieżąco (ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło).i inne uzgodnione w
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie