kandydatów

Etat Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: GAJA sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 5331674, z dnia 2021-08-09

GAJA sp. z o.o.

Przedszkole Nad Rzeczką funkcjonuje już 10 lat w Pruszczu Gdańskim. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu  na swoją lokalizacje, wykwalifikowaną kadrę i ogromne doświadczenie w prowadzenie biznesu.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego do Publicznego Przedszkola "Nad Rzeczką" w Pruszczu Gdańskim. Praca w placówce z 10-cio letnim doświadczeniem z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycielską.

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • rzetelnej
  • odpowiedzialnej
  • komunikatywnej
  • kreatywnej
  • otwartej na nowatorskie metody pracy z dziećmi
  • potrafiącej pracować w zespole

Oferujemy

  • dobre wynagrodzenie
  • bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje
  • możliwość awansu zawodowego
  • pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym lokalu
  • wsparcie metodyczne doświadczonego Dyrektora

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-08-2021
Wyświetleń: 255