kandydatów

Etat Ślusarz - prace serwisowe urządzeń sportowych

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Ślusarz - prace serwisowe urządzeń sportowych
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/6260
OBOWIĄZKI:
prace serwisowe urządzeń sportowych fitness, w tym: naprawy ślusarskie- naprawy mechanizmów w urządzeniu serwisowanym, ustalanie sposobu regeneracji części serwisowych urządzeń sportowych, demontaż, montaż serwisowanych części, konserwacja i przeprowadzanie prób działania w urządzeniu, ręczna, ręczno maszynowa obróbka metali. Wykonywanie usług serwisowych urządzeń sportowych odbywa się stacjonarnie lub u klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

wykształcenie: min. zawodowe kierunkowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość narzędzi ślusarskich, ich doborów i parametrów, ślusarska obróbka detali, oczyszczanie powierzchni elementów , szlifowanie elementów, kontrola regenerowanych, wytwarzanych elementów, znajomość budowy i zasady działania urządzeń sportowych, skrupulatność, cierpliwość, precyzja, koordynacja wzrokowo ruchowa, zdyscyplinowanie

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 464 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy