kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Straszyn

Gdański Urząd Pracy
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Straszyn
Numer: StPr/21/6259
OBOWIĄZKI:
Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy. Obsługa poczty elektronicznej w firmie. Wprowadzanie dokumentów klientów i dokumentów firmowych do systemu informatycznego. Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie. Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych. Administrowanie służbowymi telefonami komórkowymi. Przyjmowanie i obsługa gości. Wykonywanie bieżących spraw administracyjno-biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

osoba studiująca - Wydział Administracji, Zarządzania lub pokrewne. Bardzo dobre umiejętności organizacyjne. Komunikatywność i dokładność. Wysoka kultura osobista. Znajomość środowiska MS Office. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Straszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy