kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: BRS Księgowość miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 5436143, z dnia 2021-08-23

BRS Księgowość

Biuro rachunkowe z Rumi zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, zaświadczenia, umowy, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy)
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych oraz zleceń
  • obsługa programu Płatnik (przekazywanie zgłoszeń oraz deklaracji ZUS)
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • kierowanie oraz kontrola terminowej realizacji badań lekarskich oraz
  • szkoleń BHP
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień z zakresu HR na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych (np. GUS, PFRON)
  • prowadzenia korespondencji z pracownikami oraz instytucjami zewnętrznymi (komornicy, ZUS, US)

Wymagania

  • znajomość zagadnień kadrowych i płacowych,
  • znajomość programu Płatnik
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programu Insert Gratyfikant
  • sumienność, skrupulatność oraz dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność oraz odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista, uczciwość, dyskrecja.