kandydatów

Etat Wychowawca w placówce wsparcia dziennego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Stegna

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Wychowawca w placówce wsparcia dziennego
Miejsce pracy: Stegna
Numer: StPr/21/0986
OBOWIĄZKI:
organizacja pracy w placówce, organizowanie zajęć tematycznych,czuwanie nad realizowaniem przez dzieci obowiązków szkolnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: Wychowawcą w placówce wsparcia dziennego może być osoba, która:1. posiada:a) wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lubb) wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczejc) co najmniej wykształcenie średnie i udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;2. nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona;3. wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunkudo niej wynika z tytułu egzekucyjnego;4. nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Stegna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim