kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Pszczółki

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Pszczółki
Numer: StPr/21/1889
OBOWIĄZKI:
OFERUJEMY-pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o międzynarodowym zasięgu,-możliwość zdobycia uprawnień do prowadzenia wózka widłowego,-dofinansowanie kosztów dojazdu do miejsca pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Odpowiedzialność za powierzone obowiązki, sumienność,[Umiejętność 1] : Dobra organizacja pracy[Inne] : Firma Royal Cement EU, producent białego cementu, poszukuje pracowników magazynu do nowego Centrum Logistycznego w Pszczółkach. OBOWIĄZKI-obsługa maszyn do przesypu cementu,-dbanie o czystość i porządek na terenie zakładu,-przyjmowanie i rozładunek dostaw cementu,-obsługa załadunku cemento-naczep;

Miejsce pracy:

Pszczółki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie