kandydatów

Etat Młodszy specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Młodszy specjalista
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1888
OBOWIĄZKI:
-Prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach o udzielenie pozwoleń wodnoprawnych, z wyłączeniem spraw bedących w zakresie właściwości innych pionów,-Prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach o udzielenie pozwoleń wodnoprawnych, w których dyrektor zarzadu zlewni pełni funkcję organu wyższego stopnia,-W rozumieniu przepisów KPA w stosunku do kierowników nadzorów wodnych,-Prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczącyc hzmiany, wygaśnięcia, cofnięcia lub ograniczenia pozwolenia wodnoprawnego,-Prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących przejęcia praw i obowiązków wynikających z pozwolenia wodnoprawnego,-Prowadzenie postepowań administracyjnych dotyczących stref ochrony bezpośredniej ujęć wody,-Prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie legalizacji urządzeń wodnych,-Umieszczanie informacji w Biuletynie Informacji Publicznej w zakresie spraw prowadzonych w Dziale Zgód Wodnoprawnych, prowadzenie ewidencji publikowanych informacji.Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: zz-tczew@wody.gov.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa, inżynierii środowiska, melioracji wodnej lub pokrewne,Znajomość Ustawy Prawo Wodne, KPA, Ustawa o ochronie środowiska, Prawo Budowlane.

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie