kandydatów

Etat Specjalista, koordynator jakości oraz logistyki.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Specjalista, koordynator jakości oraz logistyki.
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1944
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiazków:- kontrola procesów logistycznych na różnych etapach (dostawy, magazynowania, wydania z magazynu),- stałe monitorowanie poziomu jakości realizowanych procesów- szkolenie pracowników z zakresu wskazanych zagadnień jakościowych,- analiza wymagań klienta, tworzenie dokumentacji jakościowej- przygotowanie raportów dopuszczających komponenty do produkcji- 0ptymalizacja procesów jakościowych- współpraca przy opracowywaniu nowych procedur jakościowych i ich wprowadzanieOferujemy :- Współpracę w oparciu o umowę o pracę- Pracę w różnicowanym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe- Realizację wielu wyzwań- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji ( 2400-3000 ) netto.KONTAKT: telefon 698 761 456, e-mail: biuro@master-plast.plW CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: Microsoft Excel 7.0

Wymagania inne:

Kierunek wykształcenia: mechanika, automatyka, elektronika, inżynieria produkcji Znajomość procesów logistycznych, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność analizowania, rzetelność, uczciwość i skrupulatność, samodzielność w działaniu i odpowiedzialność, wysoko rozwinięta spostrzegawczość, własna inicjatywa.

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 400 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie