kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie miejsce pracy: Wejherowo

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Młodszy specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/1915
OBOWIĄZKI:
Przyuczymy do poniższych obowiązków:• Przygotowywanie umów, aneksów, porozumień, wypowiedzeń, świadectw pracy itp.;• Sporządzanie teczek osobowych, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych;• Generowanie zaświadczeń dla pracowników;• Obsługa PPK;• Prowadzenie rejestru upoważnień do przetwarzania danych osobowych;• Obsługa pracowników w zakresie ubezpieczenia grupowego i pakietów medycznych;• Wprowadzanie danych do systemu IFS (dane nowych pracowników, harmonogramy pracy, nieobecności itp.);• Obsługa programu Płatnik• Monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP• Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne;• Udział w projektach z obszaru HR oraz inicjowanie usprawnień w tym obszarze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Obsługa programu Excel od podstaw

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : poszukiwanie informacji[Inne] : Mile widziane wykształcenie w zakresie kadr lub ukończony kurs kadrowo-płacowy

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie