kandydatów

Etat Asystentka / higienistka stomatologiczna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Asystentka / higienistka stomatologiczna
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1962
OBOWIĄZKI:
OBOWIĄZKI:- Praca na pełen etat lub etatu, od poniedziałku do piątku oraz okazjonalnie w soboty. - Przygotowywanie gabinetów lekarskich do zabiegów m.in. stomatologii ogólnej, chirurgii, implantologii, endodoncji, ortodoncji;WYMAGANIA:- Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na 4 ręce, również w zabiegach chirurgicznych, jako asysta;- Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w soboty;- Samodzielność w działaniu i chęć nauki;- Wysoki poziom kultury osobistej.OFERUJEMY:- Umowę o pracę bądź zlecenie;- Możliwość pracy w trybie elastycznego czasu;- Szkolenia zawodowe podnoszące kompetencje oraz wiele możliwości rozwoju;- Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole.INFORMACJE DODATKOWE:Prosimy o przesyłanie CV oraz ewentualnych referencji na: gabinet@triodental.pl Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Kontakt telefoniczny: 58-531-31-46
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie