kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Banino

Gdański Urząd Pracy
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Banino
Numer: StPr/21/7307
OBOWIĄZKI:
Pakowanie produktów do kartonów, prace porządkowe i organizacyjne na halach produkcyjnych (temperatura powietrza na hali: 20-22 stopni). Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6 zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy produkcji. Pracodawca zapewnia bezpłatny transport do i z pracy na każdą zmianę dla pracowników z Gdańska, Kościerzyny, Sierakowic, Somonina, Mirachowa, Żukowa, Tczewa, Malborka. Pracodawca chętnie podjemie współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Miejsce pracy:

Banino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy