kandydatów

Etat Główny specjalista ds. finansowo-księgowych, kasjer

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Sopot

Gdański Urząd Pracy
Główny specjalista ds. finansowo-księgowych, kasjer
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/7397
OBOWIĄZKI:
1. prowadzenie operacji kasowych,2. dokonywanie wypłat z kasy oraz przyjmowanie wpłat gotówkowych do kasy na podstawie dokumentów sprawdzonych pod względem, merytorycznym i akceptowanych przez Dyrektora i Gł. księgowego, względnie przez osoby upoważnione, kontrola dokumentów pod względem formalno rachunkowym,3. podejmowanie gotówki z banku na podstawie wystawionych dyspozycji wypłaty gotówki podpisanych przez osoby uprawnione do składania swoich podpisów w imieniu zakładu,4. przyjmowanie gotówki od kasjera - opiekuna wystaw z tytułu sprzedaży biletów i wydawnictw, kontrola na podstawie zestawienia ze sprzedaży,5. dokonywania wpłat gotówkowych do banku na ogólnie obowiązujących zasadach oraz szczegółowej instrukcji kasowej,6. bieżące sporządzanie raportów kasowych, przekazywanie ich z dokumentami dla Gł. księgowego w celu dokonania wtórnej kontroli w zakresie prawidłowości udokumentowania operacji kasowych,7. sporządzanie i dokonywanie przelewów bankowych w oparciu o dokumenty rozliczeniowe (faktury, rachunki, listy płac) uprzednio sprawdzone i zaakceptowane,8. zgłaszanie Gł. księgowemu powstałych różnic gotówkowych w kasie między stanem ewidencyjnym wg raportu kasowego a stanem faktycznym gotówki w kasie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

minimum 5 letnie doświadczenie zawowodowe na stanowiskach finansowo-księgowych, umiejętność korzystania z przepisów prawa, umiejętność obsługi komputera, obsługi programów specjalistycznych finansowo-księgowych, płacowych i narzędziowych, znajomość obsługi programów bankowości elektronicznej. Podpisywanie dokumentów finansowo-księgowych, płacowych i ubezpieczeniowo-społecznych , współpraca z bankiem, osobiste i telefoniczne kontakty z UM w Sopocie, oddziałami ZUS oraz Urzędem Skarbowym w sprawach wynikających z wykonywanych zadań.

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 200 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy