kandydatów

Etat Specjalista sprzedaży internetowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie miejsce pracy: Reda

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Specjalista sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Reda
Numer: StPr/21/1367
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż produktów przez Internet, powiększanie asortymentu sklepu internetowego, obróbka graficzna zdjęć (na potrzeby platform sprzedażowych), przygotowywanie ofert sprzedaży internetowej, bieżąca modernizacja rozwiązań i narzędzi, służących do sprzedaży www, obsługa zamówień internetowych.Praca na powyższym stanowisku stwarza szeroki zakres możliwości rozwoju zarówno pod względem obsługi komputera i oprogramowania, doskonalenia zdolności komuniakcyjnych, ale również poznawania najnowszych narzedzi na rynku e-commerce, który jest przyszłością handlu. Zatrudniony będzie uczestniczył w całym procesie sprzedaży od pozyskiwania zamówień, przez ich realizację, po kontakt z klientami, dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych obecnie rozwiązań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: znajomość pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie: ogólne, ekonomiczne, staż pracy min. 2 lata, znajomość zasad branży e-commerce, umiejętność obsługi smartfona, doswiadczenie zawodowe w handlu, chęć rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, doskonalenia pracy, podstawowa znajomość programów do obróbki zdjęć

Miejsce pracy:

Reda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 141 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie