kandydatów

Etat Pracownik Sprzątający

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Pracownik Sprzątający

Miejsce pracy: Przemiałownia Gdynia, ul. Energetyków 1, woj. pomorskie

Obowiązki na stanowisku:
  • Utrzymanie czystości w obszarze biurowym,
  • Sprzątanie urządzeń kuchennych oraz części sanitarnych: toalety i łazienki,
  • Usuwanie zabrudzeń z powierzchni przeszklonych, mycie okien,
  • Gospodarowanie środkami czystości,
  • Dbanie o otoczenie budynków i obszary zielone,
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dokładność i sumienność,
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00- 14:00.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z firmą zewnętrzną,
  • Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie, która przestrzega zasad i standardów BHP.