kandydatów

Etat Operator koparki liebherr 900

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Operator koparki liebherr 900
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/2013
OBOWIĄZKI:
-Praca przy robotach związanych z budową dróg,-Godziny pracy 07:00 - 15:00 lub według potrzeb,-Kontakt telefoniczny 601-66-45-97 lub 607-087-162 w godz. 09:00 - 16:00,-Kontakt e-mail: terra47_2008@wp.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator koparki (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej o pojemności powyżej 0,8 m3 I klasa

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie