Etat Inspektor / Specjalista ds. inwestycji i remontów kapitalnych

Firma: Zarząd Dróg i Zieleni miejsce pracy: Sopot

Ogłoszenie numer: 5613591, z dnia 2021-09-20

Zarząd Dróg i Zieleni

Zarząd Dróg i Zieleni jest zakładem budżetowym Gminy Miasta Sopotu.

Inspektor / Specjalista ds. inwestycji i remontów kapitalnych

Miejsce pracy: pomorskie / Sopot

Opis stanowiska

  1. Przygotowywanie i  kompleksowe rozliczanie procesów inwestycyjnych  na zadania zatwierdzone do realizacji  objętych „Ustawą o zamówieniach publicznych” oraz zadań objętych dofinansowaniem unijnym.
  2. Przygotowywanie opisów przedmiotu zlecania i zawierania umów na opracowanie dokumentacji technicznej oraz  realizacje robót i prac wynikających zgodnie z regulaminem  ZDiZ  SOPOT z zakresu zadań działu.
  3. Kontrola zgodności  realizacji budowy z projektem i pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.
  4. Odbiory robót i prac  objętych zakresem w udzielanych zamówieniach publicznych.
  5. Opisywanie i zatwierdzanie  do zapłaty faktur na zadania inwestycyjne.
  6. Uczestniczenie w  przygotowywaniu i wykonywaniu planu rzeczowo – finansowego
  7. Udzielanie odpowiedzi na korespondencję w ramach zakresu
  8. Udział w opracowywaniu rocznych i wieloletnich projektów planów zadań realizowanych przez Dział
  9. Sporządzanie sprawozdań z realizacji inwestycji i remontów kapitalnych
  10. Obsługa komputera w zakresie edytora tekstów; przyjmowanie i nadawanie poczty elektronicznej oraz programów specjalnych.
  11. Wykonywanie innych poleceń kierownika.

Wymagania

Wymagania niezbędne dotyczące wykształcenia i praktyki zawodowej:

  • wykształcenie wyższe / średnie techniczne, drogowe, konstrukcyjno - budowlane, architektura
  • praktyczne umiejętności pisania i redagowania tekstów.
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagania konieczne:

  • obywatelstwo polskie,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, pracy w sytuacji stresowej oraz elastycznego dostosowania się do pracy o zmiennym natężeniu, umiejętności analityczne, umiejętność kojarzenia faktów i formułowania wniosków, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, asertywność, kreatywność, zaangażowanie, sumienność i dokładność,
  • wysoka kultura osobista
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub przestępstwo skarbowe umyślne.

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny,
  • życiorys (CV),
  • kserokopie świadectw pracy,
  • kserokopie dyplomów poświadczających wykształcenie,
  • kserokopia dokumentu zdobycia uprawnień zawodowych,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
  • referencje,
  • oświadczenie kandydata, iż nie był prawomocnie skazany za przestępstwo umyślne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Inspektor/specjalista ds. inwestycji i remontów kapitalnych” należy składać listownie bądź osobiście w Zarządzie Dróg i Zieleni w Sopocie, Al. Niepodległości 930, 81-861 Sopot, w godzinach od 7.00-15.00, w terminie do dnia 30 września 2021 r. do godz. 13:00. Aplikacje, które wpłyną do Zarządu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Dokumenty niewykorzystane w procesie rekrutacji, można będzie odebrać w siedzibie Zarządu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2021
Wyświetleń: 194