kandydatów

Etat Operator sieci komputerowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Operator sieci komputerowej
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2065
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji dotyczącej programów i Systemów komputerowych oraz sprzętu komputerowego- wersje źródłowe systemów i programów, spis systemów i programów oraz ogólne schematy- tworzenie kopii zapasowych baz danych - dokumentacja aktualizacji i konfiguracji, dokumentacja wdrażania i rozpowszechniania systemów, dokumentacja przetwarzania danych ( w tym wykaz i terminy użytkowania identyfikatorów i haseł ) - dane o programach zapisanych na innych nośnikach, dokumentacja zmian konfiguracji zestawów komputerowych, i spis sprzętu do likwidacji, wykaz wymienianych części lub elementów w sprzęcie komputerowym- organizowanie i konfigurowanie zasobów sieciowych udział we wdrażaniu systemów, w tym e-dziennika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: minimum 3 letni staż pracy, umiejętność analizy i wyboru optymalnych rozwiązań programowych, udział we wdrażaniu systemów, zapewnienie serwisu i materiałów zniezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania sprzętu komputerowego. Niezbędna nieposzlakowana opinia, uczciwość i odpowiedzialność. Praca w godzinach 7:30-15:30 Wynagrodzenie 2500 zł brutto + 15% premii+wysługa lat

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni