kandydatów

Etat Kierowca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Rumia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Kierowca
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/21/2091
OBOWIĄZKI:
Praca w Obsłudze Technicznej Sekcji Zabezpieczeń w Składzie Dębogórze. Wykonywanie planowanych wyjazdów w celu transportu osób, materiałów i sprzętu. Utrzymywanie przydzielonych pojazdów w stałej sprawności technicznej i gotowości do wyjazdu. Wykonywanie obsługi technicznej i zabiegów konserwacyjnych przydzielonych pojazdów. Bieżące i zgodne z obowiązującymi przepisami wypełnianie dokumentów związanych z eksploatacją pojazdów. Uczestniczenie w wykonywaniu napraw i obsługi sprzętu technicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wymagane minimum roczne doświadczenie zawodowe, Prawo jazdy kat. B, C, C+E, uprawnienia do przewozu osób i rzeczy, aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy. Mile widziane uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych wg ADR Wszelkie informacje dostępne pod adresem https://1rblog.wp.mil.pl/pl/bip/praca/eond-oferta-pracy-stanowisko-kierowca/

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 855 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni