Etat Specjalista ds. Rekrutacji z j. polskim / ukraińskim / rosyjskim

Firma: INB Agencja Pracy miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5761923, z dnia 2021-10-07

Specjalizujemy się w usługach skierowanych do osób poszukujących pracy oraz do firm chcących pozyskać pracowników do realizacji swoich inwestycji. Współpracujemy z firmami działającymi na terenie całej Polski. Budujemy wartościowe i trwałe relacje pomiędzy stronami: pracownik a pracodawca. Wychodzimy naprzeciw potrzebom aktualnego rynku pracy. Udostępniamy pracowników z Polski, krajów Europy Wschodniej oraz Azji.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji z j. polskim / ukraińskim / rosyjskim

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Nr Ref.: 21052021/3

Opis stanowiska

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym również pozyskiwanie kandydatów z krajów Europy Wschodniej
  • obsługa kadrowa pracowników tymczasowych
  • tłumaczenie, wystawianie ogłoszeń o pracę
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • opieka nad pracownikami
  • podpisywanie niezbędnych dokumentów ze zleceniobiorcami i pracownikami
  • bieżący kontakt z kandydatami
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie projektów rekrutacyjnych i zleceń od klientów
  • ogólne prace administracyjne

Wymagania

  • znajomość j. polskiego i rosyjskiego, i/lub ukrainskiego w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość j. angielskiego miłe widziane
  • umiejętności interpersonalne
  • własna inicjatywa i kreatywność

Oferujemy

  • umowę o pracę, stałe zatrudnienie na pełen etat
  • wsparcie merytoryczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • różnorodny wachlarz szkoleń