kandydatów

Etat Technolog

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Technolog
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/8412
OBOWIĄZKI:
Pobieranie prób wyrobów i półproduktów do badań w laboratorium, wykonywanie badań jakościowychi analiz, udział w procesie certyfikacji wyrobów, opracowywanie dokumentacji technologicznej, nadzór nad technologią produkcji, dobór materiałów do produkcji, sporządzanie kalkulacji cenowych przewodów, przygotowywanie próbek przewodów do laboratoriów certyfikujących, monitorowanie parametrów technicznych podczas produkcji. Praca pd poniedziałku do piątku, w godinach 7.00-15.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe chemiczne. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy