kandydatów

Etat Specjalista ds. ofertowania - dział wentylacji

Firma: Herbud Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

HERBUD Sp.z o.o. dystrybutor materiałów izolacji technicznych i wentylacyjnych.

Naszą firmę tworzą osoby doświadczone które pracują u Nas od samego początku firmy, które w branży izolacyjno-wentylacyjnej są niejednokrotnie o wiele dłużej. Dzięki temu przeszliśmy drogę od lokalnej firmy handlowej do dystrybutora działającego w skali całego kraju (6 oddziałów), rozumiemy potrzeby i oczekiwania zarówno niewielkich firm jak i międzynarodowych koncernów. Naszą misją jest zapewnienie firmom instalacyjnym rzetelnego, solidnego i godnego zaufania partnera. Jeśli szukasz stabilizacji i miejsca gdzie będziesz miał realny wpływ na swoje miejsce pracy to proponujemy abyś dołączyć do Naszego zespołu :)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania - dział wentylacji
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie na pełny etat
  • telefon służbowy
  • system motywacyjny/premiowy
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi
  • kontakt z klientem
  • współpraca z producentami
  • obsługa klienta w biurze
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • znajomość rynku i produktów branży HVAC
  • znajomość pakietów Microsoft Office w szczególności Excel
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • zaangażowanie
  • samodyscyplina
  • dyspozycyjność