kandydatów

Etat Serwisant urządzeń biurowych

Firma: Arkadiusz Szulc SZULC SERWIS miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 5812440, z dnia 2021-10-15

Arkadiusz Szulc SZULC SERWIS

Nazywamy się Szulc Serwis i działamy na rynku od 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń techniki biurowej takich jak kserokopiarki, drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne czy niszczarki. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu jak i nowoczesnych rozwiązań organizacji obiegu dokumentów. Jesteśmy partnerami m.in. takich marek jak Ricoh, Samsung, Konica Minolta, Develop, HSM oraz HP.

Na co dzień wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania, uczymy się i stale rozwijamy.

Serwisant urządzeń biurowych

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • sprawna obsługa obecnych klientów firmy;
  • instalacja i konfiguracja zamówionego sprzętu u klientów;
  • serwis oraz naprawy drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych;
  • prowadzenie ewidencji serwisowej.

Część pracy serwisanta/ki stanowi praca w terenie. Obsługujemy klientów głównie na terenie Trójmiasta i okolic.

Wymagania

  • angażujesz się w pracę, chcesz się uczyć i rozwijać;
  • posiadasz podstawową wiedzę o sprzęcie drukującym i szczere zainteresowanie nowymi technologiami;
  • lubisz samodzielnie rozwiązywać problemy techniczne;
  • cenisz sobie pracę w ruchu i w stałym kontakcie z klientem;
  • posiadasz prawo jazdy kat. B;
  • nie masz problemów z dźwiganiem urządzeń;
  • masz podstawową znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • ciekawą pracę, z nowoczesnymi urządzeniami i rozwiązaniami;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, przy jednoczesnym braku monotonii i rutyny;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego;
  • pracę w zgranym, zaangażowanym zespole;
  • nieformalną atmosferę w biurze;
  • możliwość wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-10-2021
Wyświetleń: 279