Etat Asystent / Asystentka działu spedycji międzynarodowej / krajowej

Firma: Linde Logistics Poland miejsce pracy: Sopot

Ogłoszenie numer: 5912313, z dnia 2021-10-29

Linde Logistics to kluczowy dostawca usług w zakresie globalnej logistyki — obsługujemy procesy transportowe naszych Klientów w globalnej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy i fracht oceaniczny, logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw. Zintegrowana logistyka naszej firmy łączy najważniejsze lokalizacje naszych Partnerów i ich Klientów na świecie.

W związku z otwarciem polskiego oddziału firmy, z czego jesteśmy bardzo dumni, poszukujemy wspaniałych, ambitnych ludzi, którzy tworzyć będą wyjątkowy zespół Linde Logistics Poland, a którzy wspierać będą naszych międzynarodowych Klientów w obszarze transportu i logistyki.

Asystent / Asystentka działu spedycji międzynarodowej / krajowej

Miejsce pracy: pomorskie / SOPOT

Nr Ref.: POL/2021/10/03

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należało będzie głównie wsparcie pracy spedytorów / działu spedycji w realizacji następujących zadań:

  • organizacja / monitoring przewozów międzynarodowych / krajowych -planowanie transportów, ustalanie warunków transportu
  • budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej/transportowej, w dziale sprzedaży lub przy obsłudze Klienta
  • bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • szkolenia z obszaru logistyki zarówno dla początkujących osób, jak i bardziej doświadczonych
  • możliwość pracy zdalnej
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w nowym oddziale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz rozbudowany system premiowy
  • możliwość osobistego rozwoju oraz awansu
  • wyśmienitą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole
  • możliwość wpływania na rozwój firmy
  • bardzo szeroki pakiet socjalny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-10-2021
Wyświetleń: 235