Etat Stanowisko urzędnicze do spraw geodezji, zagospodarowania przestrzennego i rolnictwa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Sztutowo

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Stanowisko urzędnicze do spraw geodezji, zagospodarowania przestrzennego i rolnictwa
Miejsce pracy: Sztutowo
Numer: StPr/21/1208
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku .Planowanie, przygotowywanie do uchwalenia i realizacja miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy.Wydawanie zaświadczeń , wypisów i wyrysów oraz informacji z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennegoProwadzenie spraw z zakresu wydawania decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.Współpraca z instytucjami, organami realizującymi zadania z zakresu zagospodarowania Prowadzenie spraw w zakresie podziału i rozgraniczenia nieruchomości z uwzględnieniem zgodności projektu podziału z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz wydawanie decyzji i postanowień z tym związanych.Nadzór i prowadzenie spraw związanych z ustalaniem opłaty planistycznej i adiacenkiej.Prowadzenie i nadzór nad prawidłowym oznaczeniem ulic i numeracji budynków na terenie gminy.Prowadzenie spraw z zakresu wyłączeń gruntów rolnych i leśnych z produkcji.Prowadzenie spraw związanych z kopalinami na terenie gminy.Prowadzenie spraw związanych z rolnictwem na terenie gminy.Prowadzenie ewidencji i rozliczania materiałów pędnych dla OSP.TREŚĆ OGŁOSZENIA ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE URZĘDU GMINY W SZTUTOWIE: https://www.sztutowo.pl/?p=25645
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania od kandydatów:obywatelstwo polskie,pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia,wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego, planowania przestrzennego , gospodarki przestrzennej, gospodarki nieruchomościami lub geodezjiznajomość przepisów prawa: ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, ustawy o gospodarce nieruchomościami , prawo geodezyjne i kartograficzne, ustawa o samorządzie gminnymznajomość zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego i procedur administracyjnych (Kpa),stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku.Wymagania dodatkowe:preferowane doświadczenie: praca w jednostkach samorządu terytorialnego na stanowiskach: gospodarka nieruchomościami, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, geodezjaumiejętność pracy w zespole, determinacja w realizacji celów, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie, umiejętność radzenia sobie ze stresem, kreatywność, dobra organizacja pracy, efektywność i szybkość realizacji powierzonych zadań, dyspozycyjność.INNE:Informacje dodatkowe:Niniejsze ogłoszenie opublikowane zostanie w BIP Urzędu Gminy w Sztutowie oraz umieszczone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Sztutowie.Przed zawarciem umowy o pracę kandydat wyłoniony w drodze naboru przedkłada pracodawcy: zaświadczenie lekarza medycyny pracy potwierdzające fakt przeciwskazań do wykonywania pracy na stanowisku, ( skierowanie wystawia pracodawca).Złożone w naborze dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji zostaną dołączone do jego akt osobowych.Osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału Zapytania o udzielenie informacji o osobie z Krajowego Rejestru Karnego.Informacja o wyniku naboru zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Sztutowie oraz w Biuletynie informacji Publicznej.

Miejsce pracy:

Sztutowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim