kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Magazynier
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/2386
OBOWIĄZKI:
Zadania:1.Przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie z magazynu materiałów dla zabezpieczenia potrzeb Spółki oraz w obrocie kooperacyjnym. 2.Przyjmowanie, ewidencjonowanie i przechowywanie oraz wysyłka wyprodukowanych wyrobów oraz wyrobów przekazywanych do napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, ekspertyz i innych usług.3.Prowadzenie odbioru jakościowego wg wymagań Systemu Zapewnienia Jakości Apator Metrix S.A. 4.Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem opakowań i złomu.5.Inicjowanie, prowadzenie i kontrola reklamacji w zakresie niezgodności dostaw.6.Udział w rozładunkach i załadunkach materiałów i wyrobów.7.Rejestrowanie w systemach informatycznych Apator zdarzeń księgowych, dostaw i wydań, weryfikacja ilości, sporządzanie prawidłowej dokumentacji przychodowej i rozchodowej na podstawie sprawdzonych dowodów dostaw i wydań.8.Bieżąca weryfikacja zgodności stanów zapasów magazynowych w obszarze swojego działania. 9.Właściwa eksploatacja, opieka i nadzór nad powierzonym mieniem, w szczególności wózków widłowych. Oferujemy:1.Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.2.WYNAGRODZENIE W ZALEŻNOŚCI OD KWALIFIKACJI DO USTALENIA PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ, DODATKOWO PREMIA MIESIĘCZNA, PREMIA KWARTALNA, DODATEK ZA BRAK ABSENCJI CHOROBOWEJ.3.Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.4.Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.5.Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

1.Doświadczenie na stanowisku magazyniera w firmie produkcyjnej.2.AKTUALNE UPRAWNIENIA ZAŚWIADCZENIE KWALIFIKACUJNE UDT na wózki widłowe i wymianę butli gazowej3.Umiejętność pracy w zespole.4.Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie