kandydatów

Etat Policjant

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Policjant
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/2387
OBOWIĄZKI:
Ochrona życie i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców.Szczegółowe informacje o wymaganych dokumentach i wymaganiach stawianym kandydatom są podane na stronie: http://bip.gdansk.kwp.policja.gov.pl/KGP/sluzba-w-policji/informacje-dla-kandydat. KANDYDACI PROSZENI SĄ O DOSTARCZENIE KOMPLETU DOKUMENTÓW REKRUTACYJNYCH NA PIERWSZE SPOTKANIEDodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 47 74 28 177 lub 47 74 28 178 lub e-mail: kpptczew@pomorska.policja.gov.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

Wymagania stawiane kandydatom: http://bip.gdansk.kwp.policja.gov.pl/KGP/sluzba-w-policji/informacje-dla-kandydat

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie