kandydatów

Etat Mechanik urządzeń okrętowych

Firma: A&J Project s.c miejsce pracy: Borkowo

Ogłoszenie numer: 5944113, z dnia 2021-11-05

A&J Project s.c

www.ajproject.pl

Mechanik urządzeń okrętowych

Miejsce pracy: pomorskie / Borkowo

Opis stanowiska

  • naprawa urządzeń okrętowych: windy kotwiczno-cumownicze, siłowniki hydrauliczne, pędniki, maszyny sterowe, linie wałów, śruby napędowe,
  • naprawa urządzeń przemysłowych: prasy, tokarki, frezarki, zasilacze hydrauliczne.

Wymagania

  • rzetelności,
  • sumienność i uczciwość,
  • może być osoba do przyuczenia.

Oferujemy

  • stabilną pracę w dobrze rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • szkolenia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-11-2021
Wyświetleń: 290