kandydatów

Etat Operator suwnicy rtg

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdynia

Gdański Urząd Pracy
Operator suwnicy rtg
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/8354
OBOWIĄZKI:

Obsługa suwnicy placowej. Dokonywanie przeładunków kontenerów na terminalu portowym. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30 (według grafiku).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

brak przeciwwskazań do pracy pow. 3 m. Miejsce pracy: Terminal Kontenerowy w Gdyni.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy