kandydatów

Etat Asystent / Asystentka stomatologiczna

Firma: BEAUTIFUL SMILE miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 5998470, z dnia 2021-11-15

Beautiful Smile Centrum Stomatologiczne to nowoczesna klinika dentystyczna z 13 letnim doświadczeniem, zajmująca się stomatologią kompleksowo, skupiająca się na dokładnością wykonywanych usług i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Szukamy osób ambitnych, doświadczonych, z pasją do wykonywanej pracy.

Asystent / Asystentka stomatologiczna

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • czynne asystowanie lekarzowi dentyście w pracy na cztery ręce
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • procesy sterylizacji narzędzi
  • dbanie o unit stomatologiczny
  • dbanie o wizerunek kliniki stomatologicznej, jej prestiż oraz dobre relacje z klientami

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • umiejętność pracy na 4 ręce
  • obowiązkowość
  • komunikatywność
  • precyzyjność
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • bez nałogów

Oferujemy

  • dużą swobodę w działaniu
  • możliwość realizacji
  • zgrany zespół
  • umowę o pracę
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze stomatologii
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych w Polsce i na świecie