kandydatów

Etat Szef kuchni

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Szef kuchni
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/2508
OBOWIĄZKI:
Planowanie produkcji i ustalanie asortymentu produkcji; sporządzanie zapotrzebowania na surowce do produkcji; przyjmowanie surowców do produkcji i ich ocena; przeprowadzanie oceny jakości półproduktów i wyrobów gotowych (ocena organoleptyczna, kulinarna), pobieranie próbek; planowanie jadłospisów i prawidłowe zestawianie potraw; nadzorowanie przebiegu procesów technologicznych zgodnie z normami, obowiązującymi recepturami i wymogami sanitarnymi w poszczególnych pomieszczeniach produkcyjnych; prowadzenie instruktażu w zakresie metod i technik sporządzania wyrobów kulinarnych; wprowadzanie i sporządzanie nowych potraw wg nowych (własnych) receptur i przepisów; przygotowywanie personelu do wprowadzania nowych wyrobów i nowoczesnego sprzętu technicznego; nadzorowanie wydawania potraw z kuchni; prowadzenie dokumentacji dotyczącej rozliczeń produkcji (rozliczeń materiałowo-technologicznych); opracowywanie harmonogramów pracy dla personelu kuchni na poszczególnych stanowiskach, nadzorowanie i rozliczanie czasu pracy, ocenianie pracy podległego personelu; nadzorowanie przestrzegania przez podległy personel przepisów bhp i ppoż. oraz wymogów higieniczno-sanitarnych obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego- Wynagrodzenieod 5000,00 zł brutto do uzgodnienia z PracodawcąKontakt: osobisty, telefoniczny 58 531-51-88, 601-267-1898 lub e-mail: carina@hotel.tczew.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 5)

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie