Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Koordynator / Koordynatorka ds. Transferów (obszar łańcucha dostaw)

Firma: Flextronics International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.


Kim jesteśmy?


Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.


Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

 

Obecnie do naszego zespołu w Tczewie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator / Koordynatorka ds. Transferów (obszar łańcucha dostaw)
Miejsce pracy: Tczew
Główne obowiązki na tym stanowisku to:
 • koordynowanie działań mających na celu ustawienie systemu Baan dla zakupów masowych (weryfikacja BOM od strony materiałowej; weryfikacja ofert kwotacyjnych; weryfikacja systemu Baan pod kątem gotowości dla zakupów masowych; efektywne zarządzanie ECO zmianami od strony materiałowej)
 • koordynowanie przepływu informacji oraz ścisła współpraca z klientem wewnętrznym jak i zewnętrznym
 • przygotowywanie analiz dostępności materiału podczas trwania etapu wdrażania komponentu/produktu (aktywny udział w procesie MPS)
 • ustalenie i kontrola najkorzystniejszego scenariusza przy wygaszaniu życia komponentu/ produktu
 • zabezpieczenie płynnego weścia materiałowego w fazie ramp up/ produkcji seryjnej
 • ciągła współpraca z pozostałymi członkami zespołu w celu egzekwowania statusu materiałowego
 • ciągłe poszerzanie wiedzy systemowej
 • znajdowanie rozwiazań dla standardowych oraz niestandardowych przypadków w obszarze Supply Chain
 • budowanie trwałych relacji z nowymi partnerami biznesowymi
Od kandydatów oczekujemy:
 • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze Supply Chain
 • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
 • dobrej znajomości języka angielskiego
 • umiejętności zauważania obszarów do poprawy i proponowania najkorzystniejszych rozwiązań
 • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (z naciskiem na Excel)
 • doświadczenia w pracy z systemem BAAN lub innym zintegrowanym systemem
 • komunikatywności
 • umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
 • doświadczenia w analizach materiałowych w oparciu o zapotrzebowanie klienta oraz analizach what if
 • znajomość procesów zmian ECO oraz znajomość oprogramowania Kinaxis będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
 • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
 • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
 • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
 • dostęp do nowoczesnych technologii
 • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
 • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
 • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
 • jasne kryteria awansu
 • bonus relokacyjny
 • umowę o pracę
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Flextronics International Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jednocześnie prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Flextronics International Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).”
W przypadku wysłania zgłoszenie rekrutacyjnego administratorem danych będzie Flextronics International Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew.Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Flextronics International Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@flex.com. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy w ramach grupy kapitałowej Flex na podstawie wiążących reguł korporacyjnych.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@flex.com.


Pozostałe oferty pracy w firmie Flextronics International Poland Sp. z o.o.
Etat Technik Testu w firmie: Flextronics International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew 19-07-2022
Etat Technik Utrzymania Ruchu w firmie: Flextronics International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew 23-06-2022
Etat Technik napraw (Elektronik) w firmie: Flextronics International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew 23-06-2022
Etat Operator napraw w firmie: Flextronics International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew 23-06-2022
Etat Operator Maszyn - Prasy Mimośrodowe w firmie: Flextronics International Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tczew 22-06-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-12-2021
Wyświetleń: 236