kandydatów

Etat Osoba do dystrybucji ulotek

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdynia

Gdański Urząd Pracy
Osoba do dystrybucji ulotek
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/10285
OBOWIĄZKI:
Akcja promocyjma Fundacji Charytatywnej Przszłość. Rozdawanie ulotek w Centach Handlowych:Centrum Handlowe Riviera,Forum Gdańsk,Galeria Bałtycka. Dystrybucja ulotek w dniach 22, 23 i 24 grudnia 2021 r.5 godzin dziennie, w godzinach otwarcia Galerii.Możliwość dodatkowych zleceń na stałe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

kultura osobista, umiejętność autoprezentacji.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy