kandydatów

Etat Pracownik biurowy z językiem szwedzkim

Firma: Baltix.se sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Baltix.se specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do naszego biura w Gdyni (praca stacjonarna) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem szwedzkim
Miejsce pracy: Gdynia
Obowiązki:
  • kontakt ze szwedzkimi kontrahentami
  • organizacja podróży służbowych
  • wsparcie językowe pracowników przebywających w  Szwecji
  • tłumaczenia
  • udział w targach branżowych na terenie Szwecji
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy biurowej mile widziane, ale nie jest konieczne
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • udział w szkoleniach, kursach językowych i zajęciach sportowych
  • przyjazną atmosferę pracy

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz na naszej stronie http://baltix.se/28/kariera.