kandydatów

Etat Brygadzista magazynowy

Firma: INSIDELOG sp. z o.o. miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 6440799, z dnia 2022-01-28

INSIDELOG sp. z o.o. - jesteśmy operatorem logistycznym oferującym dla swoich klientów usługi z zakresu logistyki i magazynowania. Nasze centrum logistyczne o powierzchni blisko 6000 mkw zlokalizowane jest w Panattoni Park na granicy Rumii i Gdyni.

Brygadzista magazynowy

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Nr Ref.: bryg002

Opis stanowiska

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Brygadzista magazynowy.

Obowiązki:

  • Nadzór i zarządzanie pracą 5-10 osobowego zespoły magazynierów
  • Obsługa programu magazynowego WMS
  • Nadzór nad przyjmowaniem dostaw, realizacją zamówień i wydań towarów
  • Kontrola przestrzegania procedur i przepisów BHP obowiązujących w magazynie
  • Terminowe wykonywanie zadań
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Raportowanie do Kierownika Magazynu

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą 5-10 pracowników magazynowych
  • uprawnienia na wózki widłowe zakończone egzaminem UDT
  • Znajomość procesów magazynowych i obiegu dokumentów
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 6-17, a w okresach wysokiego sezonu w trybie 2 zmianowym (luty-czerwiec)
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z branży logistycznej
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Premię uzależnioną od efektów pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firm