kandydatów

Etat Specjalista ds. skupu warzyw i owoców

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 6529182, z dnia 2022-02-14

Klient portalu Praca.pl

Do Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec owoce / warzywa, mile widziana znajomość rynku w Polsce w zakresie krajowym i zagranicznym warzyw oraz owoców. Posiadanie umiejętności elastycznego planowania pracy własnej i określenia priorytetów.

Specjalista ds. skupu warzyw i owoców

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych dostawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych;
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami;
  • monitorowanie cen skupu i jakości warzyw i owoców;
  • negocjowanie warunków współpracy i monitorowanie zakupów;
  • zapewnianie dokumentacji niezbędnej we współpracy handlowej;
  • sporządzanie miesięcznego raportu dostaw surowca;
  • współpraca z dostawcami.

Wymagania

  • dobra znajomość branży z segmentu świeżych owoców i warzyw;
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum rok;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami;
  • wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe, kierunki handlowe;
  • umiejętność negocjowania umów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, systematyczność i konsekwencja;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy;
  • umowa zlecenie na okresie próbnym;
  • po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B;
  • na początek stawka 4500 netto, po okresie próbnym stawka wzrasta;
  • pracę w miłej atmosferze ze zgranym zespołem ludzi;