kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Urząd Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Urząd Morski w Gdyni
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Gdynia
Ogłoszenie o naborze Nr 94516

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań: - permanentna obsługa klientów zewnętrznych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Czynniki szkodliwe i warunki uciążliwe dla zdrowia:- praca przy monitorze ekranowym (komputer) pow. 4 godzin dziennie

Narzędzia i materiały pracy: - komputer

Infrastruktura: - winda -drzwi odpowiedniej szerokości

Zakres zadań

  • przyjmuje, sprawdza,opatruje pieczątką wpływ oraz rozdziela do właściwych komórek organizacyjnych korespondencję i przesyłki oraz rejestruje je w dzienniku podawczym komórek organizacyjnych
  • rejestruje, adresuje i wysyła korespondencję i przesyłki wychodzące z Urzędu
  • przyjmuje i nadaje faksy
  • prowadzi rozliczenia dotyczące opłat za przesyłki nadane przez Kancelarię Ogólną, doraźnie realizuje zakup znaczków pocztowych na przesyłki listowe
  • obsługuje elektroniczny obieg dokumentów oraz elektroniczniczną platformę usług administracji publicznej (ePUAP) oraz tablicę informacyjną
  • dostarcza korespondencję wysyłkową do operatora pocztowego i pobiera korespondencję od operatora pocztowego dla Urzędu
  • zastępuje pracowników obsługujących Sekretariaty Urzędu w czasie ich nieobecności w pracy

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze administracyjno-biurowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2 wg ESOKJ)
  • znajomość przepisów prawa w zakresie instrukcji kancelaryjnej
  • umiejętność komunikacji
  • umiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celów
  • umiejętność współpracy
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych