kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura handlowego

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Reda

Ogłoszenie numer: 6715653, z dnia 2022-03-18

Klient portalu Praca.pl

Asystent / Asystentka biura handlowego

Miejsce pracy: pomorskie / Reda

Opis stanowiska

  • Sprawna obsługa biura i recepcji w tym: przygotowywanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, koordynacja obiegu dokumentów, monitoring płatności
  • Pomoc w prowadzonych przez nas działaniach marketingowych: współtworzenie materiałów promocyjnych i sprzedażowych
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w obsłudze Klientów
  • Obsługa logistyczna zamówień, w tym: nadzór nad realizacją zamówień i bezpośredni kontakt z dostawcami, nadzór nad obiegiem dokumentów, wysyłka towarów, bieżące wsparcie
  • Organizacje oraz rozliczanie podróży służbowych

Wymagania

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office
  • Wysoka umiejętność komunikacji oraz zaangażowania w pracę
  • Wykształcenie minimum średnie o profilu ekonomicznym
  • Wskazana znajomości języka angielskiego (dokumenty e-mail)
  • Mile widziane kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie 6 godzin dziennie 5 dni w tygodniu.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę