kandydatów

Etat Magazynier / Operator wózka widłowego

Firma: Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. miejsce pracy: Ostaszewo

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. działa w branży elektromaszynowej, dostarczając na rynek wysokiej klasy metalowe elementy tłoczone – podzespoły dla branży samochodowej, branży AGD. W związku z rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Ostaszewo

Opis stanowiska:
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • kontrola ilościowa i jakościowa dostaw,
  • wypełnianie dokumentacji załadunkowo-rozładunkowej,
  • obsługa wózka widłowego, (prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • monitorowanie odpowiedniego poziomu zapasów na magazynie,
  • przygotowywanie stref składowania materiałów znajdujących się w magazynie,
  • ścisła współpraca z działami powiązanymi,
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych ( uprawnienia UDT warunek konieczny ),
  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • dokładności, sumienności i odpowiedzialności.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “ Wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie (Ostaszewo 57 G, 87-148 Łysomice), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000263723, z kapitałem zakładowym w wysokości 35.005.000 zł, NIP: 956-218-01-53 REGON: 340208349 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Magazynier / Operator wózka widłowego.)”.